رستوران بانو تورنتو

رستوران بانو یک رستوران کاملا ایرانی می باشد که در خیابان کوئین واقع شده است. چیدمان این رستوران کاملا به سبک ایرانی بوده و در آن غذاهای ایرانی سرو می شود. گردشگران بسیاری در تور کانادا به سراغ این رستوران می روند چرا که محیط آن بسیار به فضا و سبک ایرانی نزدیک است. در این رستوران می توانید انواع غذاهای سنتی و خانگی ایرانی را بیابید. همچنین یک بار، برای سرو نوشیدنی نیز در این رستوران وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم در تور کانادا به این رستوران آمده و غذاهای آن را امتحان کنید.
رستوران درویش تورنتواین رستوران یکی از رستوران های ایرانی تورنتو در تور کانادا می باشد. طعم بی نظیر غذاهای ایرانی همراه با بهترین مواد اولیه این رستوران را به جایگاهی برای گردشگران ایرانی در تور کانادا تبدیل کرده است. این رستوران کار خود را از سال 1985 آغاز کرده و تا به امروز توانسته بسیاری از گردشگران در تور کانادا را به سمت خود جذب کند. در این رستوران انواع جوجه و کباب های مخصوص ایرانی مانند: کباب  کوبیده، جوجه، جوجه سلطانی، جوجه شش کباب، کباب مخصوص درویش و غیره طبخ می شود. علاوه بر کباب های مخصوص شما گردشگران عزیز در تور کانادا می توانید از نوشیدنی های: پرتقال، سیب، انبه و  دسر هایی مانند: فالوده، باقوا، بستنی و زولبیا بامیه نیز استفاده کنید. 

رستوران انار تورنتو

این رستوران یکی از رستوران های ایرانی تورنتو است که با طبخ غذاهای لذیذ ایرانی پذیرای مسافران تور کانادا می باشد. کلیه غذاهای طبخ شده در این رستوران از مواد اولیه تازه تهیه شده است. در این رستوران  انواع غذاهای ایرانی مانند: قیمه، میرزاقاسمی، عدس پلو، مرثع پلو، فسنجون و باقالی پلو سرو می شود.از پیش غذاها نیز می توان به: ماست، ماست و خیار، ماست موسیر، بورانی، کشک بادمجان، نون پنیر و  زیتون پرورده اشاره کرد. سالاد شیرازی نیز در این رستوران سرو می شود. گردشگران در تور کانادا می  توانند سری به این رستوران زده و از غذاهای آن لذت ببرند. چیدمان این رستوران به صورت سنتی می باشد و با فضای دلنشین و زیبایی که دارد لحظات خوشی را در هنگام صرف غذا برای شما عزیزان در  تور کانادا فراهم می کند.رستوران تخت طاووس تورننواین رستوران زیبا یکی از رستوران های ایرانی واقع در تورنتو می باشد که در آن غذاهای لذیذ ایرانی مانند: کله پاچه، حلیم، دیزی سنگی، پنیر برشته و نرگسی سرو می شود. شما گردشگران تور کانادا که علاقه مند  به غذاهای سنتی ایرانی هستید می توانید اوقات خوشی را در این رستوران زیبا داشته باشید و از غذاهای لذیذ آن لذت ببرید. این رستوران همچنین به عنوان سومین رستوران ایرانی ای است که یک زن و شوهر ایرانی پس از رستوران‌های انار و شهرزاد در تورنتو گشوده‌اند. شما می توانید در تور کانادا سری به این  رستوران زده و طعم غذاهای لذیذ ایرانی را در آن تجربه کنید. تمامی غذاهای این رستوران از مواد تازه تهیه شده و به همین خاطر اکثر ایرانیان مقیم در تورنتو از این رستوران استقبال می کنند. محیط داخل این رستوران زیبا به سبک سنتی و زیبا تزیین شده است و بر دیوارهای آن عکس هایی از ایران باستان به چشم می خورد.رستوران شیراز تورنتواین رستوران یکی از رستوران های ایرانی تورنتو در تور کانادا می باشد که طرفداران بسیاری در بین گردشگران تور کانادا دارد. سرو غذا همراه با موسیقی زنده و رقص باله در این رستوران، آن را از سایر  رستوران های تورنتو متمایز کرده است. کیفیت غذاهای این رستوران بسیار خوب است و شما گردشگرانتور کانادا می توانید در محیط زیبای این رستوران از غذاهای بی نظیر آن لذت ببرید.

همچنین این رستوران مکان مناسبی برای جشن ها و مراسمی مانند: تولدها، جشن های نامزدی، مهمانی های رسمی و غیره می باشد. این رستوران بزرگ و مجلل ظرفیت سرویس دهی به 500 مهمان را در خود دارد. 

رستوران های ایرانی تورنتو
رستوران های ایرانی تورنتو