تور شانگهای، شهری که نمی خوابد

شانگهای گردی

شانگهای، شهری با جمعیتی بیشتر از ۲۰ میلیون نفر را می توان یکی از شلوغ ترین شهرهای چین و تمام دنیا دانست که در آن ترکیبی از تضادها در کنار هم قرار گرفته است. سنت و مدرنیته دو مورد اصلی ای هستند که شالوده ی این شهر را تشکیل می دهند. کمترین شهری مانند شانگهای در دنیا وجود دارد که در آن تضادی به این زیبایی وجود داشته باشد. اما دیدنی های شانگهای فقط مردم و جمعیت شلوغ و آسمانخراش های آن نیست. این شهر چند فرهنگی دارای کلیساها، مراکز خرید لوکس و شیک، و بناهای قدیمی و جدید در کنار هم است.در ادامه با صدف شریعتی همراه باشید و از این شهر دوست  داشتنی بیشتر بدانید:

آسمانخراش های شانگهای


اگر در شانگهای فکر خرید در مراکز خرید مارک به سرتان زد، بهتر است اول حساب بانکی تان را بررسی کنید چون احتمالا بعد از خرید جیبتان حسابی خالی می شود. مارک های معتبر زیادی مثل بربری و پرادا در این شهر فروشگاه دارند.
شانگهای شهر سوغاتی های منحصر بفرد است. اگر خواستید هدیه ای برای کسی بخرید دست تان کاملا باز است چون شانگهای پر است از زیورآلات خاص، عتیقه جات، کالاهای دست ساز و سوغاتی های منحصر بفرد دیگری که فقط در این شهر به چشم می خورد.


رستوران های شانگهای: از بین المللی تا محلی


مطمئنا به تناسب جمعیت و نرخ که این شهر شلوغ چینی می پذیرد، تعداد رستوران های خوب در این شهر هم کم نیست. انواع مختلف  رستوران با ارائه ی منوهای متنوع باعث می شوند که دست تان باز باشد و نگرانی ای از این بابت نداشته باشید. اگر خیلی غذاهای سنتی و محلی چینی را دوست ندرید می توانید سری به فست فودها یا رستوران های بین المللی این شهر بزنید.
قیمت غذا در فست فودهای بین المللی مثل مک دونالد تقریبا هم رده ی تهران است.
شانگهای شهری است که هرگز نمی خوابد. این شهر جز شهرهایی در دنیاست که در شبهایش به اندازه ی صبح، زندگی جاری است.


بطور کلی اگر دوست دارید تا شانگهای را به معنای واقعی زندگی کنید، حداقل یک هفته باید در آن بمانید. در شانگهای لذت های بیشماری را می توانید تجربه کنید.
-از برج تجارت جهانی در شانگهای دیدن کنید. این برج، دومین برج بلند دنیا است.
-بناهای تاریخی، کلیساها، کنیسه ها همه و همه در شهر بزرگ شانگهای جمع شده اند.
-از غذاهای متنوه و بومی چین در رستوران های خوب آن لذت ببرید.
-با مردم دوست داشتنی شانگهای آشنا شوید.
– و…

هتلهای شانگهای

سفر به شانگهای و هزینه ی آن


درست است که شانگهای شهری شلوغ و پرجمعیت و مرکز برخی از “ترین های دنیا” است اما این به معنای الزاما گران تمام شدن سفر شما نیست. انواع سفر به شانگهای ممکن است، از سفرهای ارزان گرفته تا سفرهای لوکس و گران.
اقامت در هتلهای شانگهای
اگر هوس اقامت در یک هتل ۴ یا ۵۵ ستاره به سرتان بزند، باید پول زیادی پرداخت کنید. در غیر اینصورت می توانید در یکی از هتلهای ارزان این شهر  مدتی را بگذرانید.


بهترین زمان انتخاب تور شانگهای

اگر می خواهید به این شهر سفر کنید و در انتخاب وقت مناسب مردد هستید، فصل های بهار و پاییز انتخابهای خوبی هستند. زیرا آب و هوای شانگهای در این فصل ها بسیار مطبوع و معتدل است.تور شانگهای، شهری که نمی خوابد
تور شانگهای، شهری که نمی خوابد