در باره نمایشگاه کانتون فیر
نمايشگاه صادرات چين كه از سال 1957 به نام نمايشگاه گوانجو ( نمايشگاه كانتون  - نمایشگاه کانتون فیر - نمایشگاه گوانگجو - نمایشگاه گوانژو -نمایشگاه گوانگژو - نمایشگاه گوانجو) شناخته مي شود. اين نمايشگاه بزرگترين نمايشگاه تجاري چين است كه داراي متنوع ترين شركت كننده و بيشترين بازديدكننده مي باشد. اين نمايشگاه از مهمترين رخداد هاي دنياي تجارت بين الملل محسوب ميشود. نمايشگاهي كه هر ساله تجار و بازرگانان كشورهاي مختلف را گرد هم جمع مي آورد و میلیارد ها دلار معاملات تجاری را رقم مي زند.
نمایشگاه کانتون فیر هر سال دوبار در بهار و پاييز  و هر بار در سه فاز برگذار میگردد.

 

 

محل برگذاری نمایشگاه
cantonabout

 

مجتمع نمایشگاهی پاژو PAZHOU محل برگزاری نمایشگاههای بین المللی گوانجو  میباشد.
نشانی محل برگزاری نمایشگاه :
CHINA IMPORT AND EXPORT FAIR COMPLEX , PAZHOU
VENUE ADDRESS: NO. 380, YUEJIANG ZHONG ROAD, GUANGZHOU, CHINA

این نمایشگاه عهده دار رکوردهای نمایشگاهی دنیاست :
قدیمی ترین و با سابقه ترین نمایشگاه در دنیا
بالاترین سطح برگزاری
بزرگترین مقاس برگزاری با 1160000 متر مربع 
بیشترین تعداد غرفه
ارائه کامل ترین انواع کالا
بزرگترین سازه نمایشگاهی دنیا
بیشترین آمار بازدید کننده از 215 کشور دنیا
بالاترین گردش مالی نمایشگاهی در دنیا

دسترسي به خدمات اينترنت برای بازدید کنندگان دو نوع قابل ارائه مي شود. 

دسترسي رايگان با محدوديت زماني و دسترسي غيررايگان بدون محدوديت زماني.

اينترنت بي سيم در نمايشگاه بازدید کنندگان قرار دارد. خدمات اينترنت شامل خدمات اصلي مانند دسترسي به سايت ها، ايميل و ... است و از آن براي دانلود فايل هاي حجيم و ... نمي توان استفاده کرد. در صورت وجود مشکل در اتصال به اینترنت مي توانيد به نزديکترين محل ارائه دهنده خدمات اينترنت رايگان در محوطه برگزاري نمايشگاه مراجعه کنيد.

1- اينترنت بي سيم رايگان با دسترسي محدود:

اين خدمات سه ساعت در روز در دسترس است و مي توان از اين زمان به تناوب در طول روز استفاده کرد. خدمات مذکور نيازهاي اصلي افراد را برطرف مي کند اما براي استفاده طولاني تر بايد هزينه پرداخت شود. کلمه عبور اينترنت بي سيم رايگان 12345678 است.

2- اينترنت بي سيم غيررايگان:

براي استفاده از اين خدمات بايد با پرداخت 150 رنمينبي کارت اينترنت کاغذي از مرکز خدمات مشتريان خريداري شود. خريد اين کارت از نقاط و ایساتگاه های خدماتی ممکن است:

3- نحوه اتصال به اينترنت

نام شبکه بي سيم واي فاي نمايشگاه CANTONFAIR يا CANTONFAIR-A است. در صورت مشکل براي اتصال به اين شبکه مي توانيد به ايستگاه هاي خدمات مراجعه کرده با جزوه هاي راهنماي نمايشگاه را مطالعه کنيد. از طريق اين خدمات تنها مراجعه به سايتها، سرويس هاي گپ و ايميل و ديگر برنامه هاي مجاز ممکن است و ديگر پرت ها به دلايل امنيتي بسته هستند.

پس از يافتن شبکه واي فاي نمايشگاه به آن متصل شويد و مرورگر اينترنتي خود را باز کنيد و براي ورود به يک سايت تلاش کنيد. در اينجا صفحه اي براي وارد کردن نام کاربري و کلمه عبور ظاهر مي شود. پس از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور اينترنت قابل استفاده خواهد بود. اين صفحه را تا پايان زمان استفاده خود نبنديد. براي پايان استفاده دکمه LOGOUT را فشار دهيد. اگر به جاي اين کار صفحه را ببنديد اينترنت شما بعد از 5 دقيق قطع مي شود. در اتصال بعدي مدت زمان باقي مانده استفاده از اينترنت درج خواهد شد.
برگزاري نمايشگاه فرصت مناسبي براي مشاهده نمونه كالا, کنترل بسته بندی و مذاكره مستقيم و بدون واسطه با توليد كننده و بازديد از كارخانه جات و خطوط توليد ايجاد ميشود. در اين نمايشگاه 50 ارگان مختلف تجاري كه متشكل از هزاران شركت توليدي و تجاري چيني و خارجي ميشود، شركت ميكنند.

علاوه بر فرصت گفتگوي رودررو ، امكانات منحصر بفردي كه براي دستيابي به اطلاعات از طريق اينترنت براي بازديدكنندگان ايجاد شده است، امكان دستيابي آسان تر به اطلاعات مورد نظر در زمان بسيار كوتاه را ممكن ميسازد.
در کنار آشنایی به تولید کنندگان و محصولات جدید , شرکت در نمایشگاه کانتون , فرصت بسیار مناسبی برای اشنایی با تجار و بازرگانان کشور های مختلف دنیا در اختیار شما می گذارد. از این رو میتوان گفت در این نمایشگاه علاوه بر جستجوی کالا و خدمات مورد نیاز خود از کشور چین , می توان به رایزنی و بازاریابی و تبادل اطلاعات با بازدیدکنندگان سایر کشور ها پرداخت.